Jdi na obsah Jdi na menu
 


 7.6.2014-028.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přání

(Bohuslav Potůček, 22. 12. 2012 22:40)

Vážení přátelé.
Chci vám popřát krásné prožití svátků vánočních.Do nového roku 2013 vám přeji pevné zdraví,pohodu a jen samou radost strávenou ať už v králičinci,holubníku u drůbeže či u exotů.Prostě vám přeji jen vše nejlepší ať už v kruhu rodiném tak v tom chovatelském.Váš B.Potůček

výstava 6.-7.10.2012

(Zdeněk Laštovka, 9. 10. 2012 20:49)

Děkuji všem, kteří se podíleli na uspořádání podzimní výstavy a doporučuji shlédnout reportáž na našich prima stránkách, které vzorově vede Bohouš Potůček. Chovatelství nejen na Podbořansku zdar.

STR

(český strakáč, 30. 6. 2012 21:59)

Tyto stranky jsou moc pekne jen tak dal:)

Re: STR

(Bohuslav Potůček, 30. 6. 2012 23:32)

Děkujeme za pochvalu!Ta vždy potěší a nalije nové krve do žil.Byli bychom rádi kdyby se naše stránky staly ještě kvalitnějšími,věřím že i po určitém čase stanou.Snad se brzy podaří doplnit fotky z chovů dalších našich chovatelů.Myslím si že je potřeba dělat propagaci našemu koníčku a hlavně všem těm druhům zvířátek.Zejména o ty jde na prvním místě.Velmi hezky a trefně je to napsáno již v prvním příspěvku ,,přání".

rozhýbejte to zde

(Bohuslav Potůček, 4. 4. 2012 23:53)

Vážení přátelé,návštěvníci našich stránek.Jsem velmi potěšen že vás naše stránky zajímají a rádi se sem vracíte.Zatím zde nemáme vytvořené kompletní menu ale já věřím že mě naši členové podpoří a zašlou mi třeba i nějaká fota a stručný článek o sobě na moji emailovou adresu.Byl bych tomu velmi rád.Chci tvořit stránky pružné,atraktivní a hlavně líbivé se spoustou informací.Ale pouze s chovatelskou tématikou!K tomu potřebuji ale vaši pomoc přátelé.Zatím se nikdo nějak moc nezapojil což mě malinko mrzí.Naše stránky jsou mladým počinem ale věřím že časem nabydou na oblíbenosti a lidé se sem budou rádi vracet.K tomu ale potřebuji také aspoň malou podporu našich členů.Pokud máte nějaké materiály třeba jen o minulosti naší ZO budu rád když mi je poskytnete a já to sem velmi rád zapracuji.Jinak vám všem přeji jen to nejlepší a kvalitní odchovy po celý rok ať je na co se dívat.Váš administrátor B.P.

přání

(Zdeněk Laštovka, 10. 3. 2012 6:46)

Obdivovatelé zvířat, chovatelé a přátelé, zde máte k dispozici prostor pro Vaše podněty k tvorbě našich nových stránek a chovatelských aktivit našeho zájmového sdružení. Nebojte se nás podpořit, oslovit naše členy. Mezi námi budete vždy vítáni. Naším cílem je pomoci zachovat genofond drobných zvířat spousty plemen v mnoha barevných a kresebných variacích. Ať se Vám na našich stránkách líbí.