Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam členů naší ZO Podbořany

                         holubi-119.jpg

        Seznam členů ZO ČSCH Podbořany

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) Cyprián Rudolf  5.května 181 Podbořany  441 01 roč.1946 bez chovu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Čaja   Josef   Dukelská  240  Kryry   439 81    roč.1943    H

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Frajt  Vladimír   Zahradní  235  Mašťov   43156  roč.1980   H

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Hartmanová Jaroslava  Kojetín 2  Radonice  431 55  roč.1995  K

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Jančík  Stanislav  5.Května  210 Podbořany 441 01 roč.1937 bez chovu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Ježková Klára   Drahonice 19  Podbořany   441 01  roč. 1991  H

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7) Laštovka Zdeněk  Kostelní 113 Mašťov  431 56  roč.1964     K, H

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8) Navrátilová Jiřina Vroutecká 381 Podbořany 441 01  roč.1954 bez chovu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9) Polaszek Jiří    Kotvina  274    Kotvina  431 51       roč. 1975     K

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10) Polívka Miloš  Na kopci 153 Podbořany  441 01 roč.1965  D, E

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11) Potůček Bohuslav  Kostelní 88 Mašťov 431 56  roč.1976    H 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12) Potůček Martin  Kostelní 88  Mašťov 431 56  roč.1999     H, D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13) Rajnoha Marián   Radonice u Kadaně  44  Radonice  431 55  roč. 1963 K, D, E

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14) Särközi Josef Bílý kopec 947 Podbořany  441 01  roč. 1958   H

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15) Somol Michael  Kojetín 1  Radonice 431 55        roč. 1979   D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16) Šípoš Ladislav Příčná 745 Podbořany 441 01 roč.1945   bez chovu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17)  Tesař  Karel    Liběšovice  121     438 01       1982     H, K, E

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18) Tomeš Jiří  Libědice 98 Žatec 438 01  roč. 1968              D, K

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19) Tomešová Renáta   Libědice 98   Žatec  438 01  roč. 1973      D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20) Vagner  Jan    Drahonice 19  Podbořany 441 01  roč. 1993  K, H

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21) Vohanka  Martin  Tovární  333  Kryry 439 81   roč. 1975    H

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 RNDr.Špilar Václav Petrohrad 128 439 85 roč.1943  Č.člen od r. 2018  bez chovu

 

 

 

 

csch.jpg